Zdjęcie
Aktualności

Łukasz Ułanowski "Ochłapy"

OCHŁAPY Ułanowskiego odnoszą się do wartości obrazu w dzisiejszych czasach, w szczególności obrazu istniejącego w masowym obiegu. Fotografie odwołują się bezpośrednio do słownikowej definicji ochłapu, zachowując przy tym aspekt metaforyczny. Wystawa jest próbą ukazania, jak łatwo odpowiednie narzędzia promocji i kreacja profesjonalizmu, będące jedynie otoczką idei, wartości i przekazu, potrafią skłonić nas do konsumpcji.

Wernisaż - 10 września, godz. 20.00 - w ramach wielkiego otwarcia sezonu filmowego Movie Mówi Project w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej WSG.

więcej >>


"Trzydzieści / 3", czyli młoda świecka sztuka

TRZYDZIEŚCI / 3 to pierwszy akord projektu Świecka Sztuka, którego autorem jest Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej. Na ekspozycję składają się ilustracje trojga młodych artystów: JULII OSINSKIEJ, NATALII TROCHOWSKIEJ oraz MARCINA ZAREMBY. Na wernisaż wystawy zapraszamy 27 marca 2015 o godz. 18. Wstęp wolny.

więcej >>


Bezpiecznie nad wodą? [KONKURS]

Wszystkich entuzjastów fotografowania oraz bezpiecznego przebywania nad wodą zachęcamy do udziału w konkursie, organizowanym przez Muzeum Fotografii oraz Katedrę Zdrowia, Kultury Fizycznej i Sportu WSG w ramach Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Stan, perspektywy i rozwój ratownictwa, kultury fizycznej i sportu w XXI wieku”.

więcej >>


Bydgoszcz w ruchu [KONKURS]

Weź udział w konkursie, organizowanym przez studentów III roku kulturoznawstwa WSG oraz Akademicką Przestrzeń Kulturalną, i złap Bydgoszcz w ruchu. Do wygrania udział w profesjonalnych warsztatach fotograficznych.

więcej >>


Marcin Szpak & Dominik Śmiałowski - 27 stycznia 2012, godz. 18.00

Wystawa w ramach imprezy Art, Fashion & Design 2

więcej >>


GALERIA DEBIUT
UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 14
85-229 BYDGOSZCZ
DEBIUT@BYD.PL
Szczegółowy kontakt »