Bydgoszcz w ruchu [KONKURS]

Weź udział w konkursie, organizowanym przez studentów III roku kulturoznawstwa WSG oraz Akademicką Przestrzeń Kulturalną, i złap Bydgoszcz w ruchu. Do wygrania udział w profesjonalnych warsztatach fotograficznych.

Celem konkursu jest „uchwycenie” ruchu naszego miasta. Ruchu rozumianego jako zmiana, działanie, dynamika, przekształcanie czy przewartościowywanie w szerokim kontekście społecznym oraz przestrzennym ludzkiej aktywności, ale i otaczającej przyrody. Z drugiej strony jest to próba zatrzymania w stop klatce wyjątkowej chwili, związanej z przemijaniem, oraz uświadomienia sobie (i innym), że istnieje coś więcej niż my sami i że nie jesteśmy centralnym punktem świata.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 1 czerwca 2013. Zwycięskie zdjęcia zaprezentowane zostaną podczas wystawy pokonkursowej, która odbędzie się 15 czerwca br. w APK. Dla autora najlepszej fotografii, wybranej przez profesjonalne jury, przewiduje się nagrodę w postaci dowolnego warsztatu fotograficznego, organizowanego przez Muzeum Fotografii WSG.

Regulamin konkursu "Bydgoszcz w ruchu" oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie www.bydgoszczwruchu.blogspot.com. Wszystkie osoby amatorsko zajmujące się fotografią gorąco zachęcamy do udziału!<< powróć do listy aktualności
GALERIA DEBIUT
UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 14
85-229 BYDGOSZCZ
DEBIUT@BYD.PL
Szczegółowy kontakt »